Yepyeni, Geniş Açılı Bir Mucize!

Dünyanın her köşesinden karşımıza çıkan etkileyici Lomo’Instant Square fotoğraflarını görmekten mutlu oluyoruz. Ve şimdi de Wide-Angle Glass Lens Eklentisi ile süper keskin fotoğraf deneyimini bir üst seviyeye taşımanı göreceğimiz için heyecanlanıyoruz!

Öne Çıkan Portreler

Bu yeni Wide-Angle Glass Lens Eklentisini Lomo’Instant Square fotoğraf makinene takarak, objene daha da yaklaşabilirsin. 0,5m en yakın odak uzaklığı ile daha büyük ve cesur grup fotoğrafları, selfie’ler ve portreler seni bekliyor. Hatta fotoğraflarına bunlarda olduğu gibi çok daha fazla detay sığdırabilirsin!

Fotoğraflar: Sunsern Poontavee, Julia Maria Gruber ve Riho Sasaki

Dünyaya Anında Açıl

Görüş açını 91.5°’ye çıkartacak yeni Wide-Angle Glass Lens Eklentisi anında çok daha fazla detay elde etmeni sağlayacak. En üstün kalite cam optikler kullanılarak üretilen bu lens ile öne çıkan sokak fotoğrafları çek. Gittiğin her yere yanında götür, gökdelenlere tırman, tüm manzarayı tek bir kareye sığdır ve günlük hayatı güzelleştiren beklenmedik görüntüleri benimse!

Fotoğraflar: Sunsern Poontavee, Rob Detoyato
Fotoğraflar: Devin Blaskovich ve Sunsern Poontavee

Sonsuz Yaratıcılık

Wide-Angle Glass Lens Eklentisini Lomo'Instant Square’ ine taktığında, makinenin çoklu pozlama, uzun pozlama, renkli filtreler gibi tüm yaratıcı özelliklerini deneyimlemeye devam edebileceksin. Uzaktan kumanda ile grup fotoğrafları çek. Aksesuar Seti ile Splitzer, Glass Portrait Lens ve Instant Mini Back’e sahip ol. Tüm bunlar senin için yeterli değilse, çılgın filtrelerimiz de var! Tüm bunlar ve daha fazla eğlenceli aksesuara buradan bakabilirsin!

Fotoğraflar: Genevieve Doyle ve Devin Blaskovich

Dünyanı genişlet ve hemen Lomo'Instant Square Wide-Angle Glass Lens Eklentisini Online Dükkan’dan ön sipariş ver.

2018-03-22 #donanım

Bahsedilen Ürün

Lomo'Instant Square Glass

Lomo'Instant Square Glass

Lomo’Instant Square, Instax kare fotoğraf üreten, dünyanın ilk ve tek tamamen analog fotoğraf makinesi. Dünyanı güçlü fotoğraflarla belgelerken, kare format, çılgın kompozisyonlara olanak sunuyor. 95mm cam lens (45mm dengi) ve pozlamayı ayarlayan otomatik mod ile Lomo’Instant Square, süper keskin ve mükemmel pozlanmış fotoğraflar çekmeye olanak sunuyor.

Daha İlginç Makaleler