Karşınızda Yeni Lomo'Instant Automat Riviera!

Güneş yükselirken esneyip, yavaşça Saint-Tropez’in Arnavut kaldırımlı sokaklarında yüzünü gösteriyor. Kahvenin son yudumunu içip, deniz kenarına doğru yürüyorsun. Okyanustan gelen hafif bir meltemle saçların savruluyor ve limandaki tekneler dalgalarda hareket ediyor. Yaz geldi. Yeni bir gün. Hey şey mümkün.

En yeni şipşak tasarımımız Akdeniz kıyılarını yansıtan yüzücü tasarımıyla ve kumaş kaplı olarak geliyor. Ve ondan önce gelen modelleri gibi fantastik özelliklerle bu gelişmiş otomatik şipşak fotoğraf makinesi eminiz yaratıcı dalgalar yaratmana yardımcı olacak.

Lomo’Instant Automat Riviera alkan odaklama ve diyafram ayarı, enstatane süresi ve flaş gücünü ortamın ışık koşullarına göre ayarlayan otomatik pozlama sistemi ile geliyor. Lens kapağı aynı zamanda uzaktan kumanda görevi görüyor, böylece mükemmel grup fotoğraflarına katılabilir ya da 5 metreye kadar mesafeden sarsıntısız fotoğraflar çekebilirsin.

Fotoğraflar: The Smoking Guns ve kumiko_hisa

Flaş filtreleri ile fotoğraflarına renk kat ya da uzun pozlama ile yaz gecelerini fotoğrafla. Dahili ayna ile mükemmel selfie’ler çek. Combo paketlerden birini tercih et ve Wide-Angle, Fisheye ve Close-Up lens eklentileriyle oynayıp, Splitzer ile fotoğraflarını böl ve parçala.

Şipşak fotoğrafçılık sularını yeni test etmeye başlayan bir amatör ya da etkileyici fotoğraflar arasında sörf yapan bir profesyonel ol, Lomo’Instant Automat Riviera yazın eğlencesi, süper keskin gün batımları ve havuz kenarında çekilen porteler için seni bekliyor.

Fotoğraflar: 007-0815-styler ve gnardell

Yaza Online Dükkan’dan Lomo’Instant Automat Riviera ön sipariş vererek başla!

Fotoğraflar: pearlgirl77

2018-06-14 #donanım

Lomogon 2.5/32 Sanat Lensi dünyanı genişletecek - ama o sıradan bir geniş açılı lens değil. Küçük ve büyük maceraları elektriklendirecek olan Lomogon, belirgin Lomography estetiğine giriş biletin. Tatlı doygunluk, yüksek kontrast, üstün kalite optik, benzersiz bokeh, süper hızlı diyafram mekanizması - Lomogon dünyaya Lomo güzüyle bakmanı sağlayacak. Hemen Kickstarter sayfamıza uğra ve bu lens hakkındaki herseyini öğren. Kickstarter'a özel paketlerimizle %40'a varan indirim de seni bekliyor!

Daha İlginç Makaleler