Mükemmel Diana F+ Portreleri için Kolay Fikirler

200’ün üzerinde çekim olasılığı ile Diana F+ fotoğraf makinesinin süper yaratıcı olduğu bir sır değil. Klasik kare formatının yanı sıra, farklı lensler ve aksesuarlar ile kullanıp, fotoğraflarını daha da öne çıkartabilirsin. Ama eğer kendini yaratıcı hissediyor ve yeni tüyolar denemek istiyorsan, senin için birkaç fikri bir araya topladık. Diana F+ ile biraz eğlenmeye ne dersin?

Dokular Ekle

Diana F+ ile çoklu pozlama yapmak çok kolay – tek yapman gerekeni filmi sarmadan üzerine yeniden çekim yapmak. Ağaçlar, çiçekler, bulutlar gibi doğal desenler eklemek, kare fotoğraflarına sanatsal bir hava katacak.

Krediler: minilidia, cpolpa & janez

Maskeler Kullan

Fotoğraflarının renklerini değiştirmek için kendi maskeni yap. Topluluk üyelerimizden buckshot teknikle kullanmadığın flaş filtrelerini nasıl değerlendireceğini anlatıyor. Bir alternatif olarak, renkli asetatları da kesip, maske gibi ya da şeffaf asetata kendi desenlerini çizebilirsin kullanabilirsin.

Krediler: edithnine, buckshot & lawypop

Plastik Bozulmalar

Kolay bir Diana F+ tüyosu daha. Bir parça şeffaf plastik, fotoğraflarını sürreal bir hale getirebilir. shoujoai’nin yazdığı bu popüler tüyo fotoğraflarına su altındaymış gibi bir hava katacak.

Biraz daha çılgın hissediyorsan, o zaman topluluk üyemiz mephisto19’un önerisini dene ve garip bozulmalar için kendin plastiğin arkasına geç!

Krediler: mephisto19

Senin denediğin ve bizimle paylaşmak istediğin tüyoların var mı? Yorumlar kısmında bekliyoruz! Eğer bir Diana F+ sahibi değilsen, hemen Online Dükkan’a uğrayabilirsin!

2018-07-12 #donanım

Daha İlginç Makaleler