Fisheye 2 Eğlencesi

Yazın son günlerinde planın ne olursa olsun, etrafındaki aksiyonu eğlenceli bir şekilde fotoğraflamak isteyeceğine eminiz! Bu makalemizde neden Fisheye No.2’nin bu iş için ideal makine olduğundan bahsedip, seninle birkaç tüyo paylaşacağız.

Fisheye No. 2 hafif ve küçük yapısıyla çantanda senin için ağırlık yaratmayacak, güçlü bir makine. Sana eğlence için yeterince alan bırakacak!

Bu makinenin 170 derece açısı ile fotoğraflarına dramatik bir perspektif katacaksın. Önerimiz, olabildiğince yaklaşıp, farklı açılar denemen olacak. Yerden, tepelerden hatta makineni ters çevirip çekim yapmanı öneririz. Ne kadar garip, o kadar iyi!

Fotoğraf 2: mini-warning, Fotoğraf 3: goldie

Hayvanlar da Fisheye No.2 fotoğraf makinesi ile çok güzel görünüyorlar. Yakından bir portre çekmek için kendine inek, koyun, hatta komşunun köpeğini model olarak kullanabilirsin.

Fotoğraf 3: erikagrendel, Fotoğraf 4: jeansman

Fisheye No.2’nin MX tuşu ile rahatlıkla çoklu pozlama yapabilirsin, tek yapman gereken ilk fotoğrafı çektikten sonra, MX tuşunu kaydırıp, bir sonraki fotoğrafı üzerine çekmek! Bu özelliği kullanmaya başlayınca, yaratacağın çılgın ve muhteşem görüntüler karşısında şaşkına döneceksin.

Fisheye No.2’nin en önemli özelliği eğlenceli oluşu, o yüzden sen de eğlenceli bir kostüm giy, kafana bir şapka tak ve yaz eğlencelerini farklı pozlarla fotoğrafla!


Lomography Online Dükkan’a uğrayıp senin için hazırladığımız Fisheye paketlerine bakabilirsin! Bu çılgın balıkgözü makineler, görüş açını 170 dereceye çıkartacak!

2018-08-23 #donanım

Bahsedilen Ürün

Lomography Fisheye No. 2

Lomography Fisheye No. 2

Dünyaya 170⁰ Fisheye distorsiyon ile bak. Fisheye makinemiz standart 35mm film ile çalışıyor. Dahili flaşı ile su altında ya da gece boyu süren partilerde de fotoğraf çekebilirsin.

Daha İlginç Makaleler