Kullanıcı hesabın var mı? Giriş | Lomography'de yeni misin? Üye Ol | Lab | Şuanki Site:

Online dergimiz ile analog fotoğrafçılık dünyasında ve analog hayat tarzında neler oluyor öğren! Buradan; en son haberleri, harika ödüller kazanabileceğin yarışmaları, etkinlik listelerini, topluluğun ve ekibin yazdığı makaleleri, LomoLokasyonları, analog fotoğraf makinası ve film incelemelerini, ve de işine çok yarayacak Tüyoları takip edebilirsin. Lomography'de yeniysen ve bizim için yazmak istiyorsan buradan daha fazlasına ulaşabilirsin.

Dükkandan Haberler

Lomo’Instant’ın Son Haline bak ve Şimdi Ön Siparişini Ver!

Lomo’Instant’ın Son Haline bak ve Şimdi Ön Siparişini Ver! Eğer Kickstarter kampanyamıza destek veren ya da ön sipariş verenlerden biriysen, Lomo’Instant’ı canlı olarak görmek için ne kadar heyecanlı olduğunu biliyoruz! Heyecanını biraz yatıştırmak istedik, artık Lomo’Instant’ın San Remo, White Edition ve Lomo’Instant Black Edition’ın son hallerini görebilirsin! Bu şipşak fotoğraf makineleri tüm analog gezilerinde, en iyi analog arkadşaın olacak. İlk Lomo’Instant sahiplerinden biri olmak için, şimdi ön sipariş ver! Not: Tahmini teslim tarihi, ön siparişler için Aralık 2014 ve Kickstarter destekçileri içinse Kasım 2014’tür.

Analog Yaşam & Lomo Amigo'lar

LomoAmigo Yougofirst Yeni Snowboard Videolarını LomoKino ile Çekti

LomoAmigo Yougofirst Yeni Snowboard Videolarını LomoKino ile Çekti Adrenalin bombasına hazır mısın? Kısa bir zaman önce, snowboard takımı ve film yapımı kolektifi Yougofirst ile anlaştık ve onlara LomoKino çekimleri yapmaları için birkaç film verdik. Çılgın sürüşler, atlamalar ve hareketlerden oluşan HETEROTOPIA adlı filmi, 35mm'lik video kameramızla oluşturdular. Takımdan Vid ve Matic ile yeni filmleri ve analog kamera deneyimleri hakkında röportaj yapma şansı elde ettik. Burada filmin fragmanını yayınlamak, bizim için büyük bir zevk!

Etkinlikler

SERGİ // PETZVAL SANATÇISI AYMAN ŞANLITÜRK - 23 Ekim Perşembe

SERGİ // PETZVAL SANATÇISI AYMAN ŞANLITÜRK - 23 Ekim Perşembe Fotoğrafçı Ayman Şanlıtürk, Lomography Yeni Petzval Sanat Lensi ile bir süredir çekimde ve bu bokeh efsanesi ile çektiği portre fotoğraflarını 23 Ekim akşamı Lomography Embassy Store İstanbul’da sergiliyor! Ayman Şanlıtürk’ü ve Yeni Petzval Lens’imizi daha yakından tanımak istiyorsan bu özel akşamı kaçırma!

Lomography'de yeni misin?

E463c161459dd8104482b004f38631743e9953

Lomography de nedir? Merak mı ediyordunuz? Size Lomography'nin tarihini anlatacağız ve neden topluluğumuza katılmanız gerektiğini anlamanıza yardımcı olacağız. Ayrıca bültenimize üye olabilirsiniz.

Lomography için yazmak ister misiniz?

Do you wanna write for Lomography

Makaleler konusunda şu an ne aradığımıza bakabilirsiniz. Makalelerinizi farklı alanlar için gönderebilirsiniz: Haberler, Analog Yaşam Stili, Lokasyonlar, İncelemeler (Kamera, Film ya da Aksesuarlar), Öneriler ve Aktiviteler.

Dergi'mize Arşivimize göz atın.

Explore our Archive

Lomography.com için yazılan tüm makalelere geniş arşivimizden, buradan ulaşabilirsiniz! Hadi inceleyin!