Kullanıcı hesabın var mı? Giriş | Lomography'de yeni misin? Üye Ol | Lab | Şuanki Site:

Online dergimiz ile analog fotoğrafçılık dünyasında ve analog hayat tarzında neler oluyor öğren! Buradan; en son haberleri, harika ödüller kazanabileceğin yarışmaları, etkinlik listelerini, topluluğun ve ekibin yazdığı makaleleri, LomoLokasyonları, analog fotoğraf makinası ve film incelemelerini, ve de işine çok yarayacak Tüyoları takip edebilirsin. Lomography'de yeniysen ve bizim için yazmak istiyorsan buradan daha fazlasına ulaşabilirsin.

Dükkandan Haberler

Yeni LC-A 120 ile Nefes Kesen Kare Fotoğraflar Çek!

Yeni LC-A 120 ile Nefes Kesen Kare Fotoğraflar Çek! Klasik Lomo LC-A+’nın 35mm filme yaptıklarını sevmiş miydin? Eğer cevabın evet ise, o halde kesinlikle yeni LC-A 120 ile çekim yapmaya bayılacaksın. Bu, klasik rus kompakt fotoğraf makinesinin rekreasyonu olan orta format ile fantastik kare fotoğraflar çek. Daha fazla bilgi için LC-A 120 Mikrositeye göz at. Ön siparişini ver ve yeni LC-A 120 ile Lomografik maceralarını orta formatın en yüksek noktasına taşı!

Etkinlikler

adidas all Originals İstanbul Partisi 20 Eylül’de Küçükçiftlik Park’ta

adidas all Originals İstanbul Partisi 20 Eylül’de Küçükçiftlik Park’ta Türkiye’den ve dünyadan çok sayıda başarılı DJ, müzisyen ve grubun sahne alacağı adidas all Originals İstanbul 2014, bu yıl 20 Eylül Cumartesi günü Maçka Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek. Lomography Türkiye ekibinin de çekimde olacağı bu orijinal partiyi kaçırmanı tavsiye etmiyoruz!

Lomography'de yeni misin?

E463c161459dd8104482b004f38631743e9953

Lomography de nedir? Merak mı ediyordunuz? Size Lomography'nin tarihini anlatacağız ve neden topluluğumuza katılmanız gerektiğini anlamanıza yardımcı olacağız. Ayrıca bültenimize üye olabilirsiniz.

Lomography için yazmak ister misiniz?

Do you wanna write for Lomography

Makaleler konusunda şu an ne aradığımıza bakabilirsiniz. Makalelerinizi farklı alanlar için gönderebilirsiniz: Haberler, Analog Yaşam Stili, Lokasyonlar, İncelemeler (Kamera, Film ya da Aksesuarlar), Öneriler ve Aktiviteler.

Dergi'mize Arşivimize göz atın.

Explore our Archive

Lomography.com için yazılan tüm makalelere geniş arşivimizden, buradan ulaşabilirsiniz! Hadi inceleyin!