Bir kullanıcı hesabın var mı? Giriş | Lomography'de yeni misin? Üye Ol | Lab | Şu anki Site:

Online dergimiz ile analog fotoğrafçılık dünyasında ve analog hayat tarzında neler oluyor öğren! Buradan; en son haberleri, harika ödüller kazanabileceğin yarışmaları, etkinlik listelerini, topluluğun ve ekibin yazdığı makaleleri, LomoLokasyonları, analog fotoğraf makinası ve film incelemelerini, ve de işine çok yarayacak Tüyoları takip edebilirsin. Lomography'de yeniysen ve bizim için yazmak istiyorsan buradan daha fazlasına ulaşabilirsin.

Dükkan Haberleri

Üstün Fotoğraf Makinelerinde ve Seçilmiş Aksesuarlarda İndirim!

Üstün Fotoğraf Makinelerinde ve Seçilmiş Aksesuarlarda İndirim! Yepyeni bir yıl, yepyeni anılar demektir ve bu anıları ölümsüzleştirmek için Lomography ailesi ideal bir seçim olabilir! Analog sevgini ikiye katlamak için, Online Dükkan’daki birbirinden harika teklifleri değerlendirmeye ne dersin? Üstelik bu hafta çok daha özel bir köşemiz var! 17 Aralık’a kadar geçerli, üstün fotoğraf makinelerinde %30 ve seçilmiş fotoğraf makinesi aksesuarlarındaki %40 indirim fırsatını kaçırma!

Etkinlikler

WORKSHOP // DIANA F+ İLE ÇOKLU POZLAMA TEKNİĞİ - 7 Aralık Pazar

WORKSHOP // DIANA F+ İLE ÇOKLU POZLAMA TEKNİĞİ - 7 Aralık Pazar Sevgili Diana F+'n hakkında soruların mı var? Ya da bizim orta format prensesimizi denemek mi istiyorsun? Bu workshop tam sana göre! Önce Diana F+'nın teknik özelliklerini, ona film takıp çıkartmayı ve çoklu pozlama tekniğini öğreneceksin, sonrasında da keyifli bir çekim yürüyüşüne çıkacağız. Üstelik bu workshopta tüm Diana lenslerini de deneme şansın olacak!

Lomography'de yeni misin?

E463c161459dd8104482b004f38631743e9953

Lomography de nedir? Merak mı ediyordunuz? Size Lomography'nin tarihini anlatacağız ve neden topluluğumuza katılmanız gerektiğini anlamanıza yardımcı olacağız. Ayrıca bültenimize üye olabilirsiniz.

Lomography için yazmak ister misiniz?

Do you wanna write for Lomography

Makaleler konusunda şu an ne aradığımıza bakabilirsiniz. Makalelerinizi farklı alanlar için gönderebilirsiniz: Haberler, Analog Yaşam Stili, Lokasyonlar, İncelemeler (Kamera, Film ya da Aksesuarlar), Öneriler ve Aktiviteler.

Dergi'mize Arşivimize göz atın.

Explore our Archive

Lomography.com için yazılan tüm makalelere geniş arşivimizden, buradan ulaşabilirsiniz! Hadi inceleyin!