Kullanıcı hesabın var mı? Giriş | Lomography'de yeni misin? Üye Ol | Lab | Şuanki Site:

Online dergimiz ile analog fotoğrafçılık dünyasında ve analog hayat tarzında neler oluyor öğren! Buradan; en son haberleri, harika ödüller kazanabileceğin yarışmaları, etkinlik listelerini, topluluğun ve ekibin yazdığı makaleleri, LomoLokasyonları, analog fotoğraf makinası ve film incelemelerini, ve de işine çok yarayacak Tüyoları takip edebilirsin. Lomography'de yeniysen ve bizim için yazmak istiyorsan buradan daha fazlasına ulaşabilirsin.

Dükkandan Haberler

Flaşlı Konstruktor F ile Ortamı Parlat!

Flaşlı Konstruktor F ile Ortamı Parlat! Lomography Gururla Sunar: En sevdiğin Kendin Yap SLR fotoğraf makinesi Konstruktor, artık flaşlı fotoğraflar için PC flaş bağlantısı taşıyor! Konstruktor F Flaş Aksesuar Seti ve bir flaş yardımıyla fantastik flaşlı fotoğraflar çekebilirsin! Konstruktor partisinde yeni misin? Muhteşem flaşlı fotoğraflar çekmek aradığın her şey burada! İçinde Konstruktor F fotoğraf makinesi, Konstruktor Flaş Aksesuar Kiti ve tercih ettiğin flaş modelinin bulunduğu Konstruktor Flaş Setlerinden birini tercih et. Ayrıca, tercih ettiğin flaşta %25 indirim olacak. Bu teklifi kaçırma ve hemen Online Dükkan’dan ön sipariş ver. Konstruktor F fotoğraf makineni Eylül ayında eline al!

Lomography'de yeni misin?

E463c161459dd8104482b004f38631743e9953

Lomography de nedir? Merak mı ediyordunuz? Size Lomography'nin tarihini anlatacağız ve neden topluluğumuza katılmanız gerektiğini anlamanıza yardımcı olacağız. Ayrıca bültenimize üye olabilirsiniz.

Lomography için yazmak ister misiniz?

Do you wanna write for Lomography

Makaleler konusunda şu an ne aradığımıza bakabilirsiniz. Makalelerinizi farklı alanlar için gönderebilirsiniz: Haberler, Analog Yaşam Stili, Lokasyonlar, İncelemeler (Kamera, Film ya da Aksesuarlar), Öneriler ve Aktiviteler.

Dergi'mize Arşivimize göz atın.

Explore our Archive

Lomography.com için yazılan tüm makalelere geniş arşivimizden, buradan ulaşabilirsiniz! Hadi inceleyin!