Lomoinstant_en
Bir kullanıcı hesabın var mı? Giriş | Lomography'de yeni misin? Üye Ol | Lab | Şu anki Site:

Online dergimiz ile analog fotoğrafçılık dünyasında ve analog hayat tarzında neler oluyor öğren! Buradan; en son haberleri, harika ödüller kazanabileceğin yarışmaları, etkinlik listelerini, topluluğun ve ekibin yazdığı makaleleri, LomoLokasyonları, analog fotoğraf makinası ve film incelemelerini, ve de işine çok yarayacak Tüyoları takip edebilirsin. Lomography'de yeniysen ve bizim için yazmak istiyorsan buradan daha fazlasına ulaşabilirsin.

Dükkan Haberleri

Seçilmiş Fisheye Fotoğraf Makineleri Ve Aksesuarlarında %40'a Varan İndirim!

Seçilmiş Fisheye Fotoğraf Makineleri Ve Aksesuarlarında %40'a Varan İndirim! Yılbaşına yaklaşırken, sana harika teklifler sunmaya karar verdik! Hep istediğin fotoğraf makinesine daha uygun fiyata sahip olma şansını kaçırma ya da sevdiklerine sürpriz analog tatlar hediye et. 20 Kasım – 27 Kasım 2014 tarihleri arasında, seçilmiş Fisheye No. 2 , Fisheye No. 2 Gold , Fisheye One Grey , Fisheye One All Black ve Fisheye One Dark Blue fotoğraf makinelerinde %30, Fisheye Case Vibrant Orange , Fisheye Case Lime Punch ve Fisheye Circle Cutter aksesuarlarında ise %40 indirim seni bekliyor! Analog tutkunu yeni yıla girmeden tazelemek için şimdi Online Dükkan’a uğra.

Analog Yaşam & Lomo Amigo'lar

Sean Marc Lee Petzval Lens ile Çekim Yaptı

Sean Marc Lee Petzval Lens ile Çekim Yaptı Sean Marc Lee, fotoğrafçılık hakkındaki görüşlerini kısa kelimelerle ifade ediyor ve sade fotoğraflarla fotoğrafçılık hislerini yansıtıyor. Sean Marc Lee için fotoğraf, hayatın bir parçası ve kendiliğinden oluyor, aynen uyumak ya da nefes almak gibi. Şunu sormaktan kendimizi alamıyoruz: Petzval lensi kullanırken neler hissederdi? Haydi ona Petzval macerasında eşlik edelim.

Tüyolar & İncelemeler

Sonunda, Kendi Petzval Lensim!

Sonunda, Kendi Petzval Lensim! Bu yıl Nisan ayında, Petzval Lensi test etme ve Alman fotoğraf forumu Kwerfeldein için bir inceleme yazma şansı elde ettim. Bu lens beni en başından, Kickstarter projesi açıklandığı andan itibaren heyecanlandırmıştı. Lensi test etmem gerektiğinde, kendim için de bir tane isteyeceğimden korktum! Evet, işte olanlar; bir yıl sonra, sonunda kendi Petzval lensimi satın aldım.

Etkinlikler

Lomography Embassy Store İstanbul Kasım Ayı Etkinlik Takvimi

Lomography Embassy Store İstanbul Kasım Ayı Etkinlik Takvimi Kasım ayı ile birlikte, kış mevsimi sonunda geldi! Peki bu soğuk ayda evde oturmak yerine, birbirinden eğlenceli etkinliklerimiz ile ısınmaya ne dersin? Lomography Embassy Store İstanbul'da Kasım ayında neler yapacağımızı merak ediyorsan okumaya devam et.

Lomography'de yeni misin?

E463c161459dd8104482b004f38631743e9953

Lomography de nedir? Merak mı ediyordunuz? Size Lomography'nin tarihini anlatacağız ve neden topluluğumuza katılmanız gerektiğini anlamanıza yardımcı olacağız. Ayrıca bültenimize üye olabilirsiniz.

Lomography için yazmak ister misiniz?

Do you wanna write for Lomography

Makaleler konusunda şu an ne aradığımıza bakabilirsiniz. Makalelerinizi farklı alanlar için gönderebilirsiniz: Haberler, Analog Yaşam Stili, Lokasyonlar, İncelemeler (Kamera, Film ya da Aksesuarlar), Öneriler ve Aktiviteler.

Dergi'mize Arşivimize göz atın.

Explore our Archive

Lomography.com için yazılan tüm makalelere geniş arşivimizden, buradan ulaşabilirsiniz! Hadi inceleyin!