Kullanıcı hesabın var mı? Giriş | Lomography'de yeni misin? Üye Ol | Lab | Şuanki Site:

Online dergimiz ile analog fotoğrafçılık dünyasında ve analog hayat tarzında neler oluyor öğren! Buradan; en son haberleri, harika ödüller kazanabileceğin yarışmaları, etkinlik listelerini, topluluğun ve ekibin yazdığı makaleleri, LomoLokasyonları, analog fotoğraf makinası ve film incelemelerini, ve de işine çok yarayacak Tüyoları takip edebilirsin. Lomography'de yeniysen ve bizim için yazmak istiyorsan buradan daha fazlasına ulaşabilirsin.

Dükkandan Haberler

Film Haberleri: Yeni LomoChrome Turquoise!

Film Haberleri: Yeni LomoChrome Turquoise! Artık, deneysel emülsiyon koleksiyonuna ekleyebileceğin yeni bir film var: LomoChrome Turquoise XR 100-400! LomoChrome Purple ile aynı banyo işlemine sahip olan, bu standart gibi görünen film, renk değiştirme özelliği ile aklını başından alacak.—sıcak renkler değişik mavi tonlarına, soğuk tonlar ise altın rengine bürünecek. Şu an için elimizde sadece 5,000 rulo mevcut ve tahmini teslimat tarihini Nisan 2015 olarak öngörüyoruz. Sadece 5, 10, 15 ve 20’li paketlerde satılıyor ve 35mm ve 120 olarak iki formatı var. Bu deneysel film ile ilk oynayan sen ol. Şimdi ön sipariş ver!

Etkinlikler

SERGİ // PETZVAL SANATÇISI AYMAN ŞANLITÜRK - 23 Ekim Perşembe

SERGİ // PETZVAL SANATÇISI AYMAN ŞANLITÜRK - 23 Ekim Perşembe Fotoğrafçı Ayman Şanlıtürk, Lomography Yeni Petzval Sanat Lensi ile bir süredir çekimde ve bu bokeh efsanesi ile çektiği portre fotoğraflarını 23 Ekim akşamı Lomography Embassy Store İstanbul’da sergiliyor! Ayman Şanlıtürk’ü ve Yeni Petzval Lens’imizi daha yakından tanımak istiyorsan bu özel akşamı kaçırma!

Lomography'de yeni misin?

E463c161459dd8104482b004f38631743e9953

Lomography de nedir? Merak mı ediyordunuz? Size Lomography'nin tarihini anlatacağız ve neden topluluğumuza katılmanız gerektiğini anlamanıza yardımcı olacağız. Ayrıca bültenimize üye olabilirsiniz.

Lomography için yazmak ister misiniz?

Do you wanna write for Lomography

Makaleler konusunda şu an ne aradığımıza bakabilirsiniz. Makalelerinizi farklı alanlar için gönderebilirsiniz: Haberler, Analog Yaşam Stili, Lokasyonlar, İncelemeler (Kamera, Film ya da Aksesuarlar), Öneriler ve Aktiviteler.

Dergi'mize Arşivimize göz atın.

Explore our Archive

Lomography.com için yazılan tüm makalelere geniş arşivimizden, buradan ulaşabilirsiniz! Hadi inceleyin!