Bir kullanıcı hesabın var mı? Giriş | Lomography'de yeni misin? Üye Ol | Lab | Şu anki Site:

Online dergimiz ile analog fotoğrafçılık dünyasında ve analog hayat tarzında neler oluyor öğren! Buradan; en son haberleri, harika ödüller kazanabileceğin yarışmaları, etkinlik listelerini, topluluğun ve ekibin yazdığı makaleleri, LomoLokasyonları, analog fotoğraf makinası ve film incelemelerini, ve de işine çok yarayacak Tüyoları takip edebilirsin. Lomography'de yeniysen ve bizim için yazmak istiyorsan buradan daha fazlasına ulaşabilirsin.

Dükkan Haberleri

Horizon Fotoğraf Makineleri ile Nefes Kesen Gece Panoramaları Çek!

Horizon Fotoğraf Makineleri ile Nefes Kesen Gece Panoramaları Çek! Photo by ccwu Horizon Perfekt ve Horizon Kompakt ile çekilen gece fotoğraflarının, nasıl mükemmel panoramik fotoğraflara dönüştüğünü görünce gözlerine inanamayacaksın. Bu harika Rus yapımı fotoğraf makinesini uzun pozlama moduna al ve harika, sinematik renklerde panoramik fotoğraflar elde etmeye hazır ol. Bir dahaki gece avında, hiçbir detayı kaçırma ve şehrin, sokakların tüm ışıklarını 120 derecelik açıyla yakala. Kendi Horizon Kompakt ya da Perfekt’ine sahip olmak için, şimdi Online Dükkan’a ya da yakınındaki Lomography Gallery Store’a uğra.

Analog Yaşam & Lomo Amigo'lar

Petzval LomoAmigo: Singapur'dan Stephen Chin

Petzval LomoAmigo: Singapur'dan Stephen Chin Stephen Chin, mimari, reklam, yemek, düğün ve portre fotoğrafçılığı alanlarında uzman sayılır. Profesyonel bir fotoğrafçı olan Chin, uzun zamandır fotoğrafçılıkla uğraşıyor ve sürekli yeni teknikler keşfetmeye çalışıyor. Petzval lensi denemesi için verdiğimiz Chin, karşımıza gerçekten ilgi çekici ve harika fotoğraflar çıkardı.

Lomography'de yeni misin?

E463c161459dd8104482b004f38631743e9953

Lomography de nedir? Merak mı ediyordunuz? Size Lomography'nin tarihini anlatacağız ve neden topluluğumuza katılmanız gerektiğini anlamanıza yardımcı olacağız. Ayrıca bültenimize üye olabilirsiniz.

Lomography için yazmak ister misiniz?

Do you wanna write for Lomography

Makaleler konusunda şu an ne aradığımıza bakabilirsiniz. Makalelerinizi farklı alanlar için gönderebilirsiniz: Haberler, Analog Yaşam Stili, Lokasyonlar, İncelemeler (Kamera, Film ya da Aksesuarlar), Öneriler ve Aktiviteler.

Dergi'mize Arşivimize göz atın.

Explore our Archive

Lomography.com için yazılan tüm makalelere geniş arşivimizden, buradan ulaşabilirsiniz! Hadi inceleyin!