Kullanıcı hesabın var mı? Giriş | Lomography'de yeni misin? Üye Ol | Lab | Şuanki Site:

Online dergimiz ile analog fotoğrafçılık dünyasında ve analog hayat tarzında neler oluyor öğren! Buradan; en son haberleri, harika ödüller kazanabileceğin yarışmaları, etkinlik listelerini, topluluğun ve ekibin yazdığı makaleleri, LomoLokasyonları, analog fotoğraf makinası ve film incelemelerini, ve de işine çok yarayacak Tüyoları takip edebilirsin. Lomography'de yeniysen ve bizim için yazmak istiyorsan buradan daha fazlasına ulaşabilirsin.

Dükkandan Haberler

Yeni La Sardina Dress'ler ile Modayı Yakala!

Yeni La Sardina Dress'ler ile Modayı Yakala! Değiştirilebilir konserve kutuna La Sardina Dress’ler ile taze bir görünüm ver. Stil sahibi şık elbiseler ile en sevdiğin DIY fotoğraf makineni süsle. Tarzını, Triangle Tryst, Midnight Flamingo, Sand and Seafoam ve diğer La Sardina Dress’lerden biriyle yansıtmaya ne dersin? Şimdi Online Dükkan’a uğra ve tarzını seç!

Analog Yaşam & Lomo Amigo'lar

NY Moda Haftası için Lomography'nin Özel Muhabiri Christopher Logan ile Tanış

NY Moda Haftası için Lomography'nin Özel Muhabiri Christopher Logan ile Tanış Moda haftasının bir parçası olmak kolay değil. İnsanları tanımalı ve listedeki tonlarca kişiye moda haftasında olacağına dair mail atmalısın. Christopher muhabir kimliğiyle Lomography'ye geldi ve resmi moda haftamız olması fikrini sundu (bize moda portfolyosunu sunduktan sonra), bu düşünceyi duyunca onunla çalışmak heyecan verici oldu.

Etkinlikler

WORKSHOP // LOMOKINO'YA GİRİŞ - 25 Ekim Cumartesi

WORKSHOP // LOMOKINO'YA GİRİŞ - 25 Ekim Cumartesi Bizim ilk analog film kameramızı ve sunduğu bütün yaratıcı imkanları keşfet! Bu özel kamera sana film yapımının köklerine inme ve Lomography’yi hareketli keşfetme şansı veriyor. Kendini yönetmen koltuğuna oturt ve nasıl kendi 35mm analog başyapıtını çekebileceğini öğren!

Lomography'de yeni misin?

E463c161459dd8104482b004f38631743e9953

Lomography de nedir? Merak mı ediyordunuz? Size Lomography'nin tarihini anlatacağız ve neden topluluğumuza katılmanız gerektiğini anlamanıza yardımcı olacağız. Ayrıca bültenimize üye olabilirsiniz.

Lomography için yazmak ister misiniz?

Do you wanna write for Lomography

Makaleler konusunda şu an ne aradığımıza bakabilirsiniz. Makalelerinizi farklı alanlar için gönderebilirsiniz: Haberler, Analog Yaşam Stili, Lokasyonlar, İncelemeler (Kamera, Film ya da Aksesuarlar), Öneriler ve Aktiviteler.

Dergi'mize Arşivimize göz atın.

Explore our Archive

Lomography.com için yazılan tüm makalelere geniş arşivimizden, buradan ulaşabilirsiniz! Hadi inceleyin!