Kullanıcı hesabın var mı? Giriş | Lomography'de yeni misin? Üye Ol | Lab | Şuanki Site:

Online dergimiz ile analog fotoğrafçılık dünyasında ve analog hayat tarzında neler oluyor öğren! Buradan; en son haberleri, harika ödüller kazanabileceğin yarışmaları, etkinlik listelerini, topluluğun ve ekibin yazdığı makaleleri, LomoLokasyonları, analog fotoğraf makinası ve film incelemelerini, ve de işine çok yarayacak Tüyoları takip edebilirsin. Lomography'de yeniysen ve bizim için yazmak istiyorsan buradan daha fazlasına ulaşabilirsin.

Dükkandan Haberler

Küçük Boyutlu, Büyük Eğlenceli: Lomography'den 110 Fotoğraf Makineleri

Küçük Boyutlu, Büyük Eğlenceli: Lomography'den 110 Fotoğraf Makineleri Lomography’nin 110 Fotoğraf Makineleri ile tam anlamıyla eğlenceyi cebine sığdır. Bu minik boyutlu fotoğraf makineleri, 110 film ile çekim imkanı, kolay ve hızlı çekim ayarları, fisheye ya da kare fotoğraf formatları gibi büyük yeteneklere sahip. Kendine bir Diana Baby 110 Fotoğraf Makinesi kap, film kartuşunu yerleştir ve fotoğraf gezisine hazırlan! Eğer daha fazlasını istiyorsan, bir Diana Baby Fotoğraf Makinesi ve Lens Paketi tercih et. Değiştirilebilir lensler, daha fazla çekim opsiyonu ve daha fazla analog eğlence demektir. Ama, Lomography’nin sevilen Fisheye fotoğraf makinesinin minyatür hali olan Fisheye Baby 110’u da unutma!. Bu fotoğraf makineleri küçük olabilir, ama emin ol çok yetenekliler. 110 Fotoğraf Makineleri şimdi Online Dükkan’da!

Analog Yaşam & Lomo Amigo'lar

Petzval Sanatçısı: Boby'nin  Rock 'n Roll Fotoğrafları!

Petzval Sanatçısı: Boby'nin Rock 'n Roll Fotoğrafları! Boby, yaz festivalleri boyunca birkaç grubu Petzval lens ile fotoğrafladı. Rock ‘n Roll, olağanüstü Petzval fotoğrafları ve Boby'nin açık sözlü kişiliği, bu özel röportajdan beklemen gerekenlerden sadece birkaçı!

Etkinlikler

Lomography Embassy Store İstanbul Kasım Ayı Etkinlik Takvimi

Lomography Embassy Store İstanbul Kasım Ayı Etkinlik Takvimi Kasım ayı ile birlikte, kış mevsimi sonunda geldi! Peki bu soğuk ayda evde oturmak yerine, birbirinden eğlenceli etkinliklerimiz ile ısınmaya ne dersin? Lomography Embassy Store İstanbul'da Kasım ayında neler yapacağımızı merak ediyorsan okumaya devam et.

Lomography'de yeni misin?

E463c161459dd8104482b004f38631743e9953

Lomography de nedir? Merak mı ediyordunuz? Size Lomography'nin tarihini anlatacağız ve neden topluluğumuza katılmanız gerektiğini anlamanıza yardımcı olacağız. Ayrıca bültenimize üye olabilirsiniz.

Lomography için yazmak ister misiniz?

Do you wanna write for Lomography

Makaleler konusunda şu an ne aradığımıza bakabilirsiniz. Makalelerinizi farklı alanlar için gönderebilirsiniz: Haberler, Analog Yaşam Stili, Lokasyonlar, İncelemeler (Kamera, Film ya da Aksesuarlar), Öneriler ve Aktiviteler.

Dergi'mize Arşivimize göz atın.

Explore our Archive

Lomography.com için yazılan tüm makalelere geniş arşivimizden, buradan ulaşabilirsiniz! Hadi inceleyin!