Petzval_preorder_header_kit

Now Available for Pre-Order - First Come, First Served

Kullanıcı hesabın var mı? Giriş | Lomography'de yeni misin? Üye Ol | Lab | Şuanki Site:

Online dergimiz ile analog fotoğrafçılık dünyasında ve analog hayat tarzında neler oluyor öğren! Buradan; en son haberleri, harika ödüller kazanabileceğin yarışmaları, etkinlik listelerini, topluluğun ve ekibin yazdığı makaleleri, LomoLokasyonları, analog fotoğraf makinası ve film incelemelerini, ve de işine çok yarayacak Tüyoları takip edebilirsin. Lomography'de yeniysen ve bizim için yazmak istiyorsan buradan daha fazlasına ulaşabilirsin.

Dükkandan Haberler

Havalı bir değişim zamanı, plastik lensini cam lens ile değiştir! Lomography'nin Belairgon ve Diana Premium Glass lenslerini dene!

Havalı bir değişim zamanı, plastik lensini cam lens ile değiştir! Lomography'nin Belairgon ve Diana Premium Glass lenslerini dene! Photo by friendofdorothy Sevgili Lomo fotoğraf makinelerini ve onların plastik lenslerini ne kadar sevdiğini biliyoruz. Yanlış anlama, biz de seviyoruz. Ama cam lensin sunduğu kristalimsi netlik her fotoğrafına eşit derecede bir çekicilik katacak. Analog fotoğrafçılığın temiz ve canlı dünyasına Lomography’nin Belair fotoğraf makineleri için ürettiği 90mm ve 114mm’lik Belairgon Lensleri ve klasik Diana fotoğraf makinelerinde kullanabileceğin Diana 75mm Premium Glass Lens ile gir! Bu iki yüksek kaliteli objektif sana sadece dünyayı yeni gözlerle görme imkanı vermeyecek, aynı zamanda senin için tamamen yeni bir çekim deneyimine gireceksin. Online Dükkan’dan şimdi siparişini ver ve daha keskin, daha detaylı fotoğraflara hazır ol!

Lomography'de yeni misin?

E463c161459dd8104482b004f38631743e9953

Lomography de nedir? Merak mı ediyordunuz? Size Lomography'nin tarihini anlatacağız ve neden topluluğumuza katılmanız gerektiğini anlamanıza yardımcı olacağız. Ayrıca bültenimize üye olabilirsiniz.

Lomography için yazmak ister misiniz?

Do you wanna write for Lomography

Makaleler konusunda şu an ne aradığımıza bakabilirsiniz. Makalelerinizi farklı alanlar için gönderebilirsiniz: Haberler, Analog Yaşam Stili, Lokasyonlar, İncelemeler (Kamera, Film ya da Aksesuarlar), Öneriler ve Aktiviteler.

Dergi'mize Arşivimize göz atın.

Explore our Archive

Lomography.com için yazılan tüm makalelere geniş arşivimizden, buradan ulaşabilirsiniz! Hadi inceleyin!