Black_friday_en
Bir kullanıcı hesabın var mı? Giriş | Lomography'de yeni misin? Üye Ol | Lab | Şu anki Site:

Online dergimiz ile analog fotoğrafçılık dünyasında ve analog hayat tarzında neler oluyor öğren! Buradan; en son haberleri, harika ödüller kazanabileceğin yarışmaları, etkinlik listelerini, topluluğun ve ekibin yazdığı makaleleri, LomoLokasyonları, analog fotoğraf makinası ve film incelemelerini, ve de işine çok yarayacak Tüyoları takip edebilirsin. Lomography'de yeniysen ve bizim için yazmak istiyorsan buradan daha fazlasına ulaşabilirsin.

Dükkan Haberleri

Seçilmiş Diana F+ Paketleri Ve Aksesuarlarında %40'a Varan İndirim!

Seçilmiş Diana F+ Paketleri Ve Aksesuarlarında %40'a Varan İndirim! Yeni yıla geri sayım yaparken, kendine ya da sevdiklerine tatlı bir analog hediye vermeye ne dersin? 27 Kasım – 4 Aralık tarihleri arasında, seçilmiş Diana F+ paketlerinde ve aksesuarlarında yüzde 40’a varan indirim yakala ve analog macerasına katıl! Sepetine, flaşlı bir Diana F+ klonu ve Diana Aksesuar Seti eklediğinde direkt olarak %30 indirime sahip olacaksın (İndirim, iki ürün de aynı sepete eklendiğinde geçerli olacaktır!). Ayrıca Diana F+ Sahara Deluxe Kit’te %30 ve Diana kılıflarında %40 indirim seni bekliyor! Şimdi Online Dükkan’a uğra ve yılbaşında sevdiklerini analog nostaljisiyle mutlu et!

Analog Yaşam & Lomo Amigo'lar

Sean Marc Lee Petzval Lens ile Çekim Yaptı

Sean Marc Lee Petzval Lens ile Çekim Yaptı Sean Marc Lee, fotoğrafçılık hakkındaki görüşlerini kısa kelimelerle ifade ediyor ve sade fotoğraflarla fotoğrafçılık hislerini yansıtıyor. Sean Marc Lee için fotoğraf, hayatın bir parçası ve kendiliğinden oluyor, aynen uyumak ya da nefes almak gibi. Şunu sormaktan kendimizi alamıyoruz: Petzval lensi kullanırken neler hissederdi? Haydi ona Petzval macerasında eşlik edelim.

Tüyolar & İncelemeler

Sonunda, Kendi Petzval Lensim!

Sonunda, Kendi Petzval Lensim! Bu yıl Nisan ayında, Petzval Lensi test etme ve Alman fotoğraf forumu Kwerfeldein için bir inceleme yazma şansı elde ettim. Bu lens beni en başından, Kickstarter projesi açıklandığı andan itibaren heyecanlandırmıştı. Lensi test etmem gerektiğinde, kendim için de bir tane isteyeceğimden korktum! Evet, işte olanlar; bir yıl sonra, sonunda kendi Petzval lensimi satın aldım.

Etkinlikler

WORKSHOP // DIANA F+ İLE ÇOKLU POZLAMA TEKNİĞİ - 7 Aralık Pazar

WORKSHOP // DIANA F+ İLE ÇOKLU POZLAMA TEKNİĞİ - 7 Aralık Pazar Sevgili Diana F+'n hakkında soruların mı var? Ya da bizim orta format prensesimizi denemek mi istiyorsun? Bu workshop tam sana göre! Önce Diana F+'nın teknik özelliklerini, ona film takıp çıkartmayı ve çoklu pozlama tekniğini öğreneceksin, sonrasında da keyifli bir çekim yürüyüşüne çıkacağız. Üstelik bu workshopta tüm Diana lenslerini de deneme şansın olacak!

Lomography'de yeni misin?

E463c161459dd8104482b004f38631743e9953

Lomography de nedir? Merak mı ediyordunuz? Size Lomography'nin tarihini anlatacağız ve neden topluluğumuza katılmanız gerektiğini anlamanıza yardımcı olacağız. Ayrıca bültenimize üye olabilirsiniz.

Lomography için yazmak ister misiniz?

Do you wanna write for Lomography

Makaleler konusunda şu an ne aradığımıza bakabilirsiniz. Makalelerinizi farklı alanlar için gönderebilirsiniz: Haberler, Analog Yaşam Stili, Lokasyonlar, İncelemeler (Kamera, Film ya da Aksesuarlar), Öneriler ve Aktiviteler.

Dergi'mize Arşivimize göz atın.

Explore our Archive

Lomography.com için yazılan tüm makalelere geniş arşivimizden, buradan ulaşabilirsiniz! Hadi inceleyin!