Lomography Redscale XR ile Kırmızı En Sıcak Renktir

Kırmızı rengi farklı şeyleri ve temaları yansıtır – bunlar sinir, aşk, tutku, ısı olabilir – ama bu renk asla “sıkıcı” olamaz!

Soğuk kış günlerinde hepimiz baharın gelmesini bekliyoruz, ama şimdilik kendimizi Lomography Redscale XR filmin sıcaklık dolu kucağına bırakalım. Kırmızı, turuncu ve sarı tonlar arasında değişen renkleriyle bu film enerjik bir estetiği benimsiyor; redscale filmler Lomography stilini sonuna kadar yansıtıyor.

35mm ve 120 format seçenekleriyle bu film renkleri ve ton geçişlerini deneyimlemek için birebir. Eğer en de cüretkar ve cesursan, bu filmle aranın iyi olacağına eminiz. İşte topluluğumuz Redscale XR film ile olan romantik ilişkisinden öne çıkan fotoğraflar.

Sıcak gökyüzü

Krediler: ehmahh, suizidekid, mczoum, lomovan & tagliatele_la_testa

Kırmızılı kadınlar

Krediler: annelie, andrejrusskovskij, jennson & earlybird

Kırmızı tonlarında ilişkiler

Krediler: erikagrendel, emkei, robertofiuza & gnarlyleech

Kırmızı dünya

Krediler: gnarlyleech, lomographygalleries, atria007 & grazie

2017-02-08

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler