1998 Yılında Lomography'e Yön Veren Fotoğraflar

2017-08-12

1998 yılında Apple ilk kez iMac'i piyasaya sunduğunda ne yapıyordun? Günümüzde bilinen zarif ve modern görünümden farklı olarak, orijinal plastik bir şekerleme görünümü vardı. Aynı tarihte, Hong Kong'da dünyanın en büyük havalimanı açıldı ve eşit derecede öneme sahip olan Titanic filmi gişe rekoru kırdı!

Krediler: ecchymoses, mojo_lomo, txr53, arsomilio, lomodesbro, bloomchen & pasadena85

Lomography, geride kalmamak çin Actionsampler fotoğraf makinesini piyasaya sundu ve dünyanın en büyük fotoğrafçılık kongresi olan Photokina'da büyük bir sıçrama yaptı. Bu muhteşem plastik kamera, bir 35mm fotoğraf içerisinde dört ardışık görüntüyü alıyor ve analog meraklıları için eğlenceli ve farklı bir izlenim bırakıyor!


Çekimlerini gönderdin mi? En sevdiğin yerlerin en iyi resimlerini göndererek kendi LomoWall'unu oluşturmak için kayıt yaptırarak küresel fotoğraf sergisi yaratmamıza yardımcı ol! Lomography'nin 25 Yılı resmi sitesine göz at! Ayrıca sosyal medyada bizi takip etmeyi unutma! Partilerden sergilere, hediyelerden, daha fazlasına kadar hala gelecek tonlarca kutlama var!

lomographymagazine tarafından, 2017-08-12 tarihinde ve #kültür başlığında yazıldı.

Gördüklerin hoşuna gidiyor mu? Mutlu Yıllar sayfamızdan sana ilham olacak makalelere ulaşabilirsin. Oradan aynı zamanda Lomography Çantası kazanacağın bir yarışmaya katılabilir, çok eğlenceli bir test çözebilir ve günlük tekliflerimizi öğrenebilirsin!

Daha İlginç Makaleler