Diana F+'nın En İyileri: İlk Yıldan Fotoğraflar

2017-10-19

Zaman eğlenirken ne kadar da çabuk geçiyor, değil mi? 2007 yılında Diana F+ dünyamıza katıldığından beri sanki birkaç gün geçmiş gibi geliyor. On yıllık sürede, kırılgan görüntüsü ve rüyamsı fotoğraflarıyla pek çok Lomograficinin gönlünü çaldı (ve çalmaya da devam ediyor).

Bu sevgili makineye şans veren yaratıcı insanlar olmasa bunu başaramazdık. Lomography topluluğunun 2008 yılında, Diana F+'nın lansmanından bir yıl sonra paylaştığı bu lo-fi görüntülerle Diana F+'nın en iyilerini hatırlıyoruz.

Krediler: jeansman, orangebird, coffeeatyosi, weechonghooi, disdis, blackbyrd, takuji, scootiepye, shhquiet, alexroarsatlyons, shanti929, aapertura, artpunk, ouroborosx, breakphreak, adbigmilk, louvetau & d_i_d

lomographymagazine tarafından, 2017-10-19 tarihinde ve #kültür #diana #diana-f #10yearsdianaf #adecadeofdiana #darlingdiana başlığında yazıldı.

Özel bir kabartmalı deri tasarımına sahip LC-A +, LC-Wide ve LC-A 120'nin yeni yıldönümü versiyonlarını sunmaktan gurur duyuyoruz. Stoklar sınırlı, sen de hemen bu Lomo efsanesini Lomography Online Dükkan ya da sana en yakın Gallery Store'dan ön sipariş ver!

Bahsedilen Ürün

Lomography Diana F+

Lomography Diana F+

Diana F+ 120 format ile zamansız ve dramatik çek. Çarpıcı, yumuşak odaklı fotoğraflar oluştur ve tatlı lenslerle kişiselleştir hatta instant back ile ek efekt ve esneklik ekle.

Daha İlginç Makaleler