Dünyanın Etrafında Analog: Colonia del Sacramento, Uruguay

"Dünyanın Etrafında Analog" Lomography topluluk üyelerinin belirttiği gibi, dünya genelinde en şaşırtıcı seyahat noktaları için küçük bir kılavuz. Bugün, Lomografici Cris Miranda bizi Colonia del Sacramento, Uruguay'ın görülmesi gereken yerlerinde gezdiriyor.

İsim: Cris Miranda
LomoHome: @crismiranda
Sosyal Medya: Instagram
Film: Lomography Xpro 200
Lokasyon: Colonia del Sacramento, Uruguay

Eğer Montevideo civarlarındaysan, Colonia del Sacramento'yu kesinlikle ziyaret etmelisin. Colonia, Uruguay'ın güneybatısında, başkente 180 km uzaklıkta bir şehir. Colonia'dayken eski şehir merkezi çevresinde dolaşmayı, tüm sokakları arşınlamayı, şehrin tarihini öğrenmeyi, eski deniz fenerine tırmanmayı ve manzarayı görmeyi öneririm.

Krediler: crismiranda

Biraz dinleyip, güzel bir yemek yemek ve lokal şaraplardan tatmak için pek çok farklı mekan var. Günün sonunda ise en güzeline hazırsın: Río de la Plata üzerinden batan güneş. Kesinlikle nefes kesici.

Krediler: crismiranda

İnan bana, yaşam burada çok huzurlu.

@crismiranda'nın Colonia del Sacramento, Uruguay'da çektiği diğer fotoğraflara bu albümden bakabilirsin.


"Dünyanın Etrafında Analog" gezilerini bizimle paylaşmak ister misin? eunice.abique@lomography.com mail adresine, "Dünyanın Etrafında Analog" başlıklı bir e-posta gönder ve unutulmaz seyahetlerini bizimle paylaş. Detaylara buradan ulaşabilirsin.

2018-01-01 #lokasyonlar

Kickstarter

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler