LomoAmigo 'Analog Things' Renkli Filtreler ve Lomo'Instant Square'den Bahsediyor

2018-02-12

-Analog Things kanalından Marco yine bizimle! Son videosunda Lomo'Instant Square ve onun yaratıcı özelliklerinden bahsediyor.

Fotoğraflar: Analog Things

Bu videoda Lomo'Instant Square ve Lomo'Instant Square Color Filter Set ile şipşak fotoğraflarında renkli filtreler kullanarak nasıl farklı atmosferler yaratabileceğini inceliyor.

Bir önceki makalemizi kaçırdıysan buradan Marco’nun Lomo'Instant Square hakkındaki görüşlerine ulaşabilirsin. Ayrıca onu Instagram ve YouTube Kanalı, Analog Things sayfalarından takip etmeyi unutma!


Hemen kendi Lomo'Instant Square fotoğraf makineni al ve Fuji Instax Square & Mini formatlarında maceralara atıl!

Lomography tarafından, 2018-02-12 tarihinde ve #donanım #videolar başlığında yazıldı.

Özel bir kabartmalı deri tasarımına sahip LC-A +, LC-Wide ve LC-A 120'nin yeni yıldönümü versiyonlarını sunmaktan gurur duyuyoruz. Stoklar sınırlı, sen de hemen bu Lomo efsanesini Lomography Online Dükkan ya da sana en yakın Gallery Store'dan ön sipariş ver!

Bahsedilen Ürün

Lomo'Instant Square

Lomo'Instant Square

Lomo’Instant Square, Instax kare fotoğraf üreten, dünyanın ilk ve tek tamamen analog fotoğraf makinesi. Dünyanı güçlü fotoğraflarla belgelerken, kare format, çılgın kompozisyonlara olanak sunuyor. 95mm cam lens (45mm dengi) ve pozlamayı ayarlayan otomatik mod ile Lomo’Instant Square, süper keskin ve mükemmel pozlanmış fotoğraflar çekmeye olanak sunuyor.

Daha İlginç Makaleler