Pazartesi Halet-i Ruhiyesi: Krallara Yaraşır Kahvaltılar

Uyuşuk Pazartesi sabahlarını nasıl aşıyorsun? Kolay — kocaman ve lezzetli bir kahvaltı ile! Gözlerine ziyafet çektirecek güzellikteki yemek fotoğraflarını bu makalede bir araya topladık!

Krediler: vanilajan, dreadlockboy, betterthanelvis, needle76, orangebird & kleeblatt

İçinde meyve ve çilek bulunan tahıl ve granola barları mı tercih ediyorsun? Ya da belki her zamanki Japon kahvaltısı, et, sebzeler ve karbonhidratlarla dolu? Portakal suyu ile sucuk ve yumurta hakkında ne dersin? Krallar için bu güzel ayarlanmış kahvaltı setleri, bu Pazartesi Halet-i Ruhiyesi ile enerji düzeyini arttıracak!

Krediler: dreadlockboy, chatte_blanche, carsten-schmitt, mephisto19, ling, fabo & alwaysae

2018-04-09 #kültür

Kickstarter

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler