Fotoğrafçılıkta Özgürlük: Diana Instant Square'e İlk Bakış

Büyük lansmanımız öncesinde LomoAmigo'larımız ve seçili topluluk üyelerimiz Diana Instant Square ile herkesten önce tanışma şansını elde ettiler. Paris, Hong Kong, Londra, Viyana ve New York sokaklarına dökülen şanslı testçilerimiz, en yeni şipşak makinemizin heyecan verici özelliklerini deneyimlediler. Bu gizli etkinliklerde neler oldu merak ediyorsan, işte videomuz!

Kendi Diana Instant Square'ine sahip olmak için sabırsızlanıyor musun? Kusurları kucakla ve hemen bizi Kickstarter üzerinden destekle!

2018-07-02 #videolar

Kickstarter

İkonik bir estetiği, kare format şipşak fotoğrafçılığa taşıyoruz! Diana Instant Square fotoğraflarını güçlü, doygun renkler ve zengin, duygu yüklü vinyetlerle dolduracak. Hayal gününün sınırları zorlamak için yaratılan yepyeni icadımız, Çoklu Pozlama Modu, uzun pozlamalar için Bulb Modu, hot-shoe adaptörü ve çok daha fazlası ile donatıldı! Diana F+ lensleri ile uyumlu, yani perspektifini istediğin zaman, istediğin yerde değiştirebilirsin. İki fotoğrafın asla birbirine benzemeyecek. Hemen bizi Kickstarter'da destekle!

Daha İlginç Makaleler