2021'de Lomography Türkiye'nin En İyileri: Bir Yıl Sonu Özeti

2021'de Lomography Türkiye ailesinden iz bırakan LomoEv'leri sizin için derledik. Bu yıl komünitemizin en aktif ve başarılı üyeleri!

1. @hikmethyl

Birinci sırada bu yıl ailemize katılmış hikmethyl var. Yıl boyunca çektiği güçlü doğa fotoğrafları ile öne çıkan hikmethyl, bunların yanı sıra portre fotoğraflarıyla Lomography ailesinin beğenisini topladı. Bu yıl 6,034 beğeni ile Lomography Türkiye 2021 özetinin zirvesinde yer aldı!

Krediler: hikmethyl

2. @ddography

İkinci sırada, sıradan sanılabilecek anları, mükemmel anılar olarak topluluğumuzla paylaşan ddography var. Yine bu yıl ailemize katılan yeni ama başarılı üyemizin LomoEv'inde bir çok otoportre ve hayatın içinden bir çok an ile karşılacaksınız. 5,908 beğeni ile ddography 2021'e iyi bir intiba bırakmayı başardı!

Krediler: ddography

3. @zeynepgokturk

Üçüncü sırada tekrardan bu yıl aramıza katılmış zeynepgokturk yer alıyor. LomoEv'ini ziyaret ettiğinizde, zeynepgokturk sizi renkli sokak fotoğraflarıyla karşılar. zeynepgokturk harika turistik fotoğraflar ile 2021'i 5,280 beğeni ile bitirdi!

Krediler: zeynepgokturk

4. @ferhat

Dördüncü sırada gezdiği her yere fotoğraf makinesini götürerek harika kareler yakalayan ferhat var. Makinesi ile bize gittiğin yerlerin en duru halini sunarak 2021'de Lomography Türkiye'nin en başarılı üyelerinden biri oldu. 5,062 beğeni ile komünitemizde adından söz ettirmeyi başardı!

Krediler: ferhat

5. @ysfaydn

Beşinci sırada siyah-beyaz tutkusu ile bizi büyüleyen ysfaydn var. Renkli tonlar yerine ton ve ışığa vurgu yapan ysfaydn, dünyayı farklı görmemize yardımcı olur.Ailemizden 4,669 beğeni kazanan ysfaydn, 2021'nin en karakteristik LomoEv'lerinden birine sahip!

Krediler: ysfaydn

6. @ilaydaerdogan

2021'in en iyi altıncı LomoEv'i ilaydaerdogan, sizi bol portreli samimi fotoğraflarıyla karşılar. Arkadaşlarının, ailesinin ve kendisinin içten portreleri ile bu yıl 4,588 beğeni aldı!

Krediler: ilaydaerdogan

7. @vanyadayi

Yedinci sırada, çoğunlukla Anadolu'nun dokularını komünitenizle paylaşan vanyadayi var. Genellikle portre, köy yaşamı ve manzara fotoğraflarında özelleşen vanyadayi, 3,769 beğeni ile Lomography ailesinin takdirini topladı.

Krediler: vanyadayi

8. @erdal

Sekizinci sırada portre fotoğraflarıyla öne çıkan erdal var. Ailemizin 2018'den beri üyesi olan erdal, 3,496 beğeni ile 2021'de de adından söz ettirmeyi başardı.

Krediler: erdal

9. @ruyakurt

Listenin sonuna yaklaşırken dokuzuncu sırada ruyakurt'u ağırlıyoruz. LomoEv'ine girdiğinizde sizi bol bol kadın portresi ve gezi fotoğrafı ile karşılar.Bu harika fotoğrafların karşılığı olarak 2,988 beğeni alan ruyakurt, listenin dokuncu sırasında yerini alıyor.

Krediler: ruyakurt

10. @colorndark

Listeyi kendine özgü fotoğraflarıyla bizi etkileyen colorndark ile kapatıyoruz. 2013'ten beri modaya ve hayata ait birçok anı bizimle paylaşan colorndark, 2,687 beğeni alarak 2021'in ilk onunda yer almayı başarıyor.

Krediler: colorndark

Listede çoğunlukla aramıza bu yıl katılmış üyelerin olması bizi çok mutlu etti. Analog ile geçecek 2022 yılının sonunda da bu listede görüşmek dileğiyle! Mutlu yıllar!

aycnkrts tarafından, 2021-12-12 tarihinde ve başlığında yazıldı.

Daha İlginç Makaleler